Ga naar de inhoud

Uitslagen ronde 26 23/24

  Laatste ronde bij de Lierse Schaakvereniging

  Op maandag 25 maart 2024 werd de laatste ronde van het seizoen gespeeld bij de Lierse Schaakvereniging
  Gerard Buijs zocht met de zwarte stukken direct de confrontatie in het centrum tegen Dick Valk. Dit zorgde ervoor dat het centrum open kwam te liggen en de dames geruild werden, waarna Dick niet meer kon rokeren. Gerard wist al snel zijn stukken te ontwikkelen en een aanval te creëren. Dick kreeg zijn koning niet op tijd in een veilige situatie en kon de aanval niet langer tegenhouden, hierdoor besloot Dick op te geven.

  Remco Trompetter speelde met wit tegen Ar Verduijn. Na de opening ging Ar met ongebruikelijke zetten ten aanval. Nu eens geen saaie, dacht Ar maar de beuk erin. En zowaar dat lukte. Remco moest steeds dieper nadenken en z’n stelling werd steeds beroerder. Maar hij wist uitstekend te verdedigen en wat Ar ook probeerde, elke keer had Remco een antwoord. Uiteindelijk moest Ar van armoede gaan afruilen en wat overbleef was; Beide spelers 5 pionnen, Remco 2 paarden, Ar 1 toren. Wie wint? Het werd remise maar geen saaie.

   

  Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 25-03-2024

  Wit Zwart Uitslag
  Dick Valk Gerard Buijs 0-1
  Remco Trompetter Adriaan Verduijn remise
  Teun v. Dijk Wim Poot 1-0
  Piet Boekestijn Shekhar Ghimire remise
  Simon v. Swieten Bart Stolk 1-0
  Rob v. Kolmeschate Wim Kuijper remise
  Wim v/d. Wel Wim de Lange 0-1
  Jan Prins André Feringa 0-1
  Stefan v. Nieuwkerk Gera de Jong 1-0
  Henk v. Ketel Jan Tamerus remise