Ga naar de inhoud

Uitslagen ronde 16 23/24

  Zussenstrijd

  Het is bij de zussen Gera de Jong en Sandra van den Berg nooit saai. Altijd komt er een aanvallende partij op het bord. De een valt aan de ene kant aan en de ander aan de andere kant. Dat was nu niet anders. Sandra schoof onvoorzichtig een pion op waardoor ze even later een stuk verloor. Daardoor kreeg Gera de overhand en wist het fraai uit te spelen.

  Remco Trompetter en Jan Tamerus begonnen voorzichtig aan hun partij, pas in de 14e  zet werd de eerste pion geslagen. Hierna sloeg Remco met een loper en toren in op de koningsstelling van Jan en won hier wel twee pionnetjes mee, maar het lukte niet om mat te zetten. Door een foutje van Jan verloor hij een toren en gaf op.

   

  Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 15-01-2024

  Wit Zwart Uitslag
  Dick Valk Adriaan Verduijn remise
  Annemarie Voorberg Gerard Buijs 0-1
  Remco Trompetter Jan Tamerus 1-0
  Gera de Jong Sandra v/d. Berg 1-0
  Piet Boekestijn Bart Stolk 1-0
  Ruud v. Heyningen Johan v/d. Berg remise
  Simon v. Swieten Jan Prins 1-0
  Wim Krösschell Stefan v. Nieuwkerk 0-1
  Marco Lamping Wim Kuijper 1-0
  Wim v/d. Wel Rob v. Kolmeschate remise
  André Feringa Wim de Lange 1-0
  Ricardo Prins Sander d. l’Ecluse 0-1
  Rolan v/d. Lugt Shekhar Ghimire 0-1