Ga naar de inhoud

Uitslag ronde 11 23/24

  Een mega-aanval op het bord

  Op maandag 20 november werd bij de Lierse schaakvereniging de 11 ronde gespeeld.

  Ar Verduijn speelde met wit tegen Ruud van Heijningen. De Engelse opening kwam op het bord en Ruud ging direct in de verdediging en liet Ar lustig aanvallen. Ook ging Ruud met z’n dame op pad en verschalkte daarmee een pion. Maar Ar had een groot voordeel, want hij had gerokeerd en alle stukken stonden in positie. Ruud kon op een gegeven moment niet meer rokeren en helaas kon hij de mega-aanval van Ar niet meer trotseren.

  Bij een ingewikkelde stelling in het middelspel in de partij tussen Wim Poot en Gera de Jong, stonden alle lichte stukken in. Gera nam de verkeerde volgorde, waardoor Wim kon ontsnappen. Na nog een aantal zetten bleef de stelling remise-achtig.

   

  Overzicht voor ronde 11, gespeeld op 20-11-2023

  Wit Zwart Uitslag
  Adriaan Verduijn Ruud v. Heyningen 1-0
  Sandra v/d. Berg Hans Nieswaag remise
  Wim Poot Gera de Jong remise
  Johan v/d. Berg Leen Kemeling remise
  Teun v. Dijk Stefan v. Nieuwkerk 0-1
  Rob v. Kolmeschate Jan Prins 1-0
  Marco Lamping Sander d. l’Ecluse 0-1
  Wim v/d. Wel Wim Kuijper 1-0
  Wim de Lange Chris v/d Berg 1-0
  Bart Stolk Wim Krösschell 0-1
  Ricardo Prins André Feringa 1-0