Ga naar de inhoud

Uitslag ronde 10 23/24

  Een echte bejaarden partij bij de Lierse Schaakvereniging

  Op maandag 13 november werd de tiende ronde en een laatste partij van de eerste ronde van de Joop van den Berg-bokaal gespeeld.
  Teun van Dijk speelde met wit tegen Ar Verduijn. Beide zijn eens Clubkampioen van De Lier geweest en beide hebben roots in de Maasdijk. Dus dat belooft wat! Na de koningsopening van Teun ontstond er een ingewikkeld pionnen middenspel. Beide kemphanen durfden niet echt

  aan te vallen en er werd te makkelijk afgeruild. Uiteindelijk werd het dus remise. Een echte saaie bejaarden partij!

  De laatste bekerwedstrijd in de eerste ronde werd gespeeld door Sander de l’Ecluse en Gerard Stolze. Na lang manoeuvreren, offerde Gerard een loper voor twee pionnen. Gerard kon terugslaan met schaak en Sander ging net naar een verkeerd veld, waardoor Gerard geforceerd mat in zeven kon geven, maar dat hoefde hij niet uit te rekenen, want Sander gaf het op.

   

  Overzicht voor ronde 10, gespeeld op 13-11-2023

  Wit Zwart Uitslag
  Gerard Buijs Sandra v/d. Berg 1-0
  Annemarie Voorberg Remco Trompetter 1-0
  Gera de Jong Stefan v. Nieuwkerk 1-0
  Hans Nieswaag Jan Tamerus 1-0
  Teun v. Dijk Adriaan Verduijn remise
  Piet Boekestijn Ricardo Prins 0-1
  Ruud v. Heyningen Dick Valk remise
  Simon v. Swieten Marco Lamping remise
  Sander d. l’Ecluse Gerard Stolze 0-1
  Wim Krösschell André Feringa 1-0
  Wim Kuijper Bart Stolk 0-1
  Chris v/d Berg Johan v/d. Berg 0-1
  Jan Prins Wim v/d. Wel 0-1