Ga naar de inhoud

Uitslagen ronde 7 23/24

  Een vervelend paard maakt een vork

  Met een lange tegenover een korte rokade in de partij tussen Dick Valk en Gera de Jong, kwam er veel scherpte in het spel. Dick had het betere van het spel, maar Gera dacht het terug te winnen toen een vervelend paard een vork op haar dame en koning maakte, kwam Gera’s stelling in de knel en verloor ze haar dame en dus de partij.

  Sandra van den Berg speelde tegen Sander de l’Ecluse haar favoriete opening, het damegambiet. Sander sloeg halverwege de partij toch de c-pion van Sandra, waardoor zij een openlijn kreeg. Kort daarna veroverde Sandra Sanders c-pion en daarna zijn b-pion. Na het afruilen van diverse stukken, kreeg Sandra twee vrije pionnen, op de b-lijn en op de d-lijn. Deze pionnen waren voor Sander niet meer tegen te houden en gaf hij het op.

   

  Overzicht voor ronde 7, gespeeld op 23-10-2023

  Wit Zwart Uitslag
  Adriaan Verduijn Wim Poot 0-1
  Gerard Buijs Ruud v. Heyningen 1-0
  Dick Valk Gera de Jong 1-0
  Sandra v/d. Berg Sander d. l’Ecluse 1-0
  Remco Trompetter Teun v. Dijk 1-0
  Hans Nieswaag Wim de Lange 1-0
  Piet Boekestijn Marco Lamping 1-0
  Jan Tamerus Simon v. Swieten 1-0
  Rolan v/d. Lugt Ricardo Prins 1-0
  Wim Krösschell Jan Dick Stoorvogel 1-0
  Wim Kuijper Jan Prins remise
  Chris v/d Berg André Feringa 1-0