Ga naar de inhoud

Bradelier 2023

  Bradelier 2023

  Donderdag 10 augustus stonden we weer als vereniging een dag op de Bradelier. Dat was een heel gezellige dag. In vlagen veel aanloop en belangstelling van bekenden, geïnteresseerden  en ook van leden. Ook de standbezetting bleef gemakkelijk wat langer, zodat het in en om de stand een levendige bedoening was.

  Er waren 12 goede oplossingen van het schaakpuzzeltje en Fenna v.d.Helm werd uitgeloot voor het stripboek ‘Tom Poes en het betoverde schaakbord”  uitgegeven i.s.m. met de jubilerende KNSB, waardoor achter in het boek een uitleg staat van de schaakregels.

  Het raden van het aantal schaakstukken in de pot werd gewonnen door ene Wes uit Naaldwijk. Ook hij kan zo’n stripboek in ontvangst nemen. Hier waren 23 deelnemers en Wes was met 175 stukken het dichtste bij het aantal van 171.

  In de stand hing ook een vlag van de jarige K.N.Schaak Bond waardoor de stand, met nog steeds attributen van ca 35 jaar oud en gemaakt door voormalig clublid Cees de Vos, dit jaar een wat andere outlook had.

  Alles bij elkaar een geslaagde dag!