Ga naar de inhoud

Uitslagen week 3 23/24

  Klein foutje, grote gevolgen

  Nieuwkomer Bart Stolk speelde met wit tegen Sandra van den Berg en zette haar al snel onder druk en wist 2 pionnen te veroveren. Sandra wist onder de druk uit te komen en ging in de aanval en won een pionnetje terug. Bart lette even niet op waardoor Sandra de stelling van Bart kon binnendringen en een paar zetten later mat kon zetten.

  Remco Trompetter kwam beter uit de opening dan Ruud van Heyningen en wist hierdoor wel twee pionnetjes te winnen, maar het lukte niet echt om door te breken. Na wat afruilen was het a-pionnetje van Remco echter onverdedigbaar en met één pionnetje meer voor Remco werd er remise afgesproken.

  Leen Kemeling speelde de Pirc-verdediging tegen Piet Boekestijn. Piet lag daar niet wakker van en speelde geroutineerd naar een soepele remise.

   

  Overzicht voor ronde 3, gespeeld op 25-09-2023

  Wit Zwart Uitslag
  Adriaan Verduijn Annemarie Voorberg remise
  Remco Trompetter Ruud v. Heyningen remise
  Wim Poot Gerard Buijs remise
  Jan Tamerus Wim de Lange 1-0
  Simon v. Swieten Dick Valk remise
  Sander d. l’Ecluse André Feringa 1-0
  Wim Krösschell Johan v/d. Berg remise
  Chris v/d Berg Gera de Jong 0-1
  Bart Stolk Sandra v/d. Berg 0-1
  Wim v/d. Wel Ricardo Prins 0-1
  Piet Boekestijn Leen Kemeling remise
  Rob v. Kolmeschate Stefan v. Nieuwkerk 0-1
  Wim Kuijper Marco Lamping 1-0