Ga naar de inhoud

Uitslag wk1-23/24

  De Lierse schaakvereniging is begonnen aan een nieuw seizoen.

  Gerard Buijs speelde met zwart tegen Ar Verduijn. De Engelse opening kwam op het bord en een strategische strijd ontwikkelde zich om het centrum. Gerard kreeg steeds meer greep op dat centrum terwijl Ar meer en meer grip kreeg op de Damevleugel van zwart. De spelers hielden als het ware elkaar in de houdgreep en dat duurde zolang totdat alle stukken op een paard na afgeruild waren. Het strijdtoneel bestond toen uit allebei zes pionnen en een moe gestreden paard. Geen winnaar, wel een mooie partij!

  De partij tussen Dick Valk en Annemarie Voorburg werd er één op de vierkante millimeter. Dick en Annemarie gaven elkaar geen enkele ruimte. Uiteindelijk bleken de pionnen van Annemarie net iets beter te staan, wat haar de winst opleverde.

  Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 11-09-2023

  Wit Zwart Uitslag
  Adriaan Verduijn Gerard Buijs remise
  Dick Valk Annemarie Voorberg 0-1
  Sandra v/d. Berg Remco Trompetter 0-1
  Wim Poot Hans Nieswaag 1-0
  Johan v/d. Berg Teun v. Dijk remise
  Piet Boekestijn Simon v. Swieten remise
  Sande d. l’Ecluse Jan Dick Stoorvogel 1-0
  Rolan v/d. Lugt Wim Krösschell 0-1
  Wim Kuijper Marco Lamping 1-0
  Wim v/d. Wel Wim de Lange 1-0
  Jan Prins André Feringa 0-1
  Ricardo Prins Chris v/d Berg 0-1