Ga naar de inhoud

Uitslag wk23-22/23

  Een evenwichtige partij

  In de wedstrijd tussen Jan Tamerus en Remco Trompetter was sprake van een evenwichtige beginstelling. Beiden probeerden de lichte stukken goed te positioneren. Beiden kregen een halfopen lijn, maar beiden zorgden dat de ander daar geen voordeel mee kon bereiken. In het centrum van het bord was het een hele drukte van pionnen en stukken, waar gevaarlijke combinaties mogelijke leken. Zover kwam het niet, het kwam tot afruil. Jan bereikte een stelling waarbij hij een losse pion onder vuur kon nemen. Remco verdedigde bekwaam. Jan zocht naar winstmogelijkheden maar kon die niet vinden. Toen Remco remise aanbood nam Jan het aan.

  Wim van der Wel maakte in de 8e zet een fout in zijn partij tegen Sander de l’Ecluse. Sander kon hierdoor een loper winnen en gelijk beginnen met aanvallen. Op de 18e zet werden de dames geruild en daarna kon Wim niet meer aanvallen en gaf hij het op de 31e zet op.

  Overzicht voor ronde 23, gespeeld op 27-02-2023

  Wit Zwart Uitslag
  Kees van Toor Dick Valk 1-0
  Wim Poot Jan Dirk Stoorvogel 1-0
  Jan Tamerus Remco Trompetter remise
  Simon v. Swieten Piet Quak 1-0
  Gerard Buijs Adriaan Verduijn remise
  Ruud v. Heyningen Jan Prins remise
  Sander d. l’Ecluse Wim van der Wel 1-0
  Rob v. Kolmeschate Marco Lamping remise
  Hans Nieswaag Teun v. Dijk remise
  Wim Krösschell Piet Boekestijn 0-1
  Wim de Lange Sandra van den Berg 0-1