Ga naar de inhoud

Uitslag wk17-21/22

  Hete pannen op het schaakbord!

  Na een rustige opening snoepte Johan van den Berg een pionnetje af van Annemarie van der Wel. Toen ontbrandde de partij pas echt. Johan probeerde Annemarie op de damevleugel in de pan te hakken. Maar daar kon ze stand houden, terwijl ze haar twee paarden naar de koningsvleugel van Johan liet draven. Deze paarden dreven Johans koning zodanig in de hoek in, dat hij geen andere mogelijkheid meer zag dan op te geven.

  Teun van Dijk speelde met wit tegen Jan Tamerus. In een onregelmatige opening kwam Jan goed uit de startblokken. Nadat beide spelers de stukken hadden ontwikkeld, opende Jan de aanval op de pionnen van Teun op de damevleugel. Teun wist geen goede verdediging te vinden en 2 pionnen gingen verloren. Toen ook nog mat of stuk verlies dreigde, gaf Teun het punt aan Jan.

  Overzicht voor ronde 17, gespeeld op 21-03-2022
  Kees van Toor Dick Valk 1-0
  Adriaan Verduijn Piet Quak 1-0
  Simon v. Swieten Leen Kemeling remise
  Wim de Lange Jan Prins 1-0
  Rob v. Kolmeschate Wim Kuijper 1-0
  Wim Krösschell Piet Boekestijn 0-1
  Ruud v. Heyningen Hans Nieswaag 1-0
  Teun v. Dijk Jan Tamerus 0-1
  André Feringa Nick Persoon 0-1
  Annemarie Voorberg Johan v.d. Berg 1-0
  Gera de Jong Sander d. l’Ecluse remise
  Wim van der Wel Rinus v. Rodijnen 0-1