Ga naar de inhoud

Schoolschaken

  25e schaakdiploma op Prins Mauritsschool

  Vrijdag 25 januari ontving Mikaele Berhane het 25e Chessity-diploma op de Prins Mauritsschool in de Lier.
  Samen met Stef Olsthoorn (24e diploma) en schaaktrainer Jan Tamerus staan zij op de foto.

  Alle 50 leerlingen van de groepen 5 en 6 krijgen tijdens vijf cultuururen schaakles met het schaaktrainingsprogramma Chessity. Iedereen leert in zijn eigen tempo zowel op school als thuis via de computer. Ook na de lessen op school kunnen de leerlingen zelf nog verder leren en spelen en dus ook diploma’s halen. De schaaktrainer kan thuis de voortgang volgen.
  Het enthousiasme is groot. Diverse leerlingen zijn al lid geworden van de Lierse schaakvereniging en hebben meegedaan aan schaaktoernooien .
  In De Lier is ook groep 5 van de PWA voor het vierde seizoen actief met Chessity. Scholen die geïnteresseerd zijn in een workshop Chessity kunnen contact opnemen met de coördinator van het Schoolschaakplan Westland: Ard Dekker.