2 paarden sterker dan een dame

Wim Poot zette Rob Kolmeschate onder druk o.a. door een aanval van een loper op een klem staande toren. Rob viel met twee paarden de dame van Wim aan, waarna Wim zijn dame verloor en Wim de partij opgaf.

In de opening in de partij tussen Rolan van der Lugt en Ruud van Heyningen werd het een loperspel met pionnen. Rolan stond beter, maar Ruud verdedigde taai met zijn paard en toren om het gevecht op g7. Na h5 met de pion zag Rolan geen mogelijkheden om in een betere stand de winst te vinden en moest tevreden stellen met remise.


Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 31-10-2022

Wit Zwart Uitslag
Adriaan Verduijn Johan v.d. Berg 1-0
Kees van Toor Hans Nieswaag 1-0
Gera de Jong Piet Boekestijn 1-0
Jan Tamerus Gerard Stolze 0-1
Simon v. Swieten Gerard Buijs remise
Teun v. Dijk Chris van den Berg 0-1
Remco Trompetter Sandra van den Berg remise
Sander d. l’Ecluse Jan Dirk Stoorvogel 1-0
Rob v. Kolmeschate Wim Poot 1-0
Rolan v/d Lugt Ruud v. Heyningen remise
Jan Prins Wim de Lange 0-1
Wim Kuijper Wim Krösschell 1-0