Nieuw seizoen van start gegaan bij de Lierse Schaakvereniging

Afgelopen maandag is de Lierse Schaakvereniging weer gestart met een nieuw seizoen. Veel spelers waren weer van de partij! Sommigen moesten wel weer even wennen na bijna een jaar zonder fysiek schaak.
Ook Gerard Stolze was weer van de partij en nam tevens zijn zoon Romeo mee, die bij zijn debuut met zwart tegen Sander d l’Ecluse schaakte. Ze maakten er samen op de eerste avond al een van de langste durende partijen van. Maar Sander moest er nog even inkomen want ondanks zijn voorsprong bood hij Romeo remise aan, wat hij graag accepteerde. De langste partij was tussen Dick Valk en Jan Tamerus die op het eind ook de punten samen deelden. De uitslag van deze week is als volgt:

 
Overzicht voor ronde 1, gespeeld op 13-09-2021
Kees v. Toor Wim Poot 0-1
Adriaan Verduijn Remco Trompetter 1-0
Dick Valk Jan Tamerus remise
Simon v. Swieten Johan v/d. Berg remise
Wim de Lange Gerard Buijs remise
Wim Kuijper Rob v. Kolmeschate 0-1
Leen Kemeling Piet Boekestijn 1-0
Wim Krösschell Hans Nieswaag 0-1
Ruud v. Heyningen Annemarie Voorberg 0-1
Sander d. l’Ecluse Romeo Stolze remise
Wim v/d. Wel Jan Zonneveld remise
Gerard Stolze Teun v. Dijk 0-1